Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Komoly kérdés, ne vicceljétek el!

Figyelt kérdés

Barátomnál vagyok, és van valami baj a vécéjükkel, nem öblít rendesen vagy mittudomén, mondta hogy csak óvatosan használjam.


Ő viszont dolgozik most még elég sokáig, nekem viszont kaksiznom kell eléggé.


Szerintetek használhatom a wct?


L/20



2020. szept. 9. 16:27
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Még leönteni se tudod? Csak van egy vödör a lakásban...
2020. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva fogalmam sincs...
2020. szept. 9. 16:53
 3/40 anonim ***** válasza:
40%

Akkor menj le a legközelebbi prdsszóba és végezd el a dolgodat ott.


Ha viszont szarfétises vagy akkor kíméld meg a közönséget a részletektől...🤣🤣🤣🤣

2020. szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Miről beszélsz? Egy egyszerű kérdést tettem fel, hátha tud valaki segíteni.


De ugy latszik itt mar azt sem lehet. Nyugodj meg, nem terveztem reszletezni semmit.

2020. szept. 9. 17:25
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Már necis haragudj, de ennyi idősen nem tudod feltalálni magadat? Azóta tartogatod? 😂😂😂 akkor mégse annyira sürgős...
2020. szept. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt a feladatot egy átlagos képességű hatéves gyerek simán megoldja, nem gondolod? De talán még egy csimpánz is.
2020. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
62%

Ha nem kamu lenne a kérdés, akkor már rég lehúztad volna szarás nélkül, megláttad volna, mennyire működik, és eldöntötted volna, beleszarsz-e vagy nem.

Viszont mivel a kérdés kamu, ezt mind nem tetted meg, valószínűleg nem is vagy a barátodnál, sőt, szinte biztos, hogy nincs is barátod. Egy se.

Csak egy szerencsétlen kisiskolás vagy, akinek épp nincs jobb dolga két házifeladat-írás közben, mint baromságokat kérdezni gyíkhun.

2020. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
#7: erős a gyanúm hogy erről van szó... 😂😂😂😎
2020. szept. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

7es nagyot tevedsz, se nem vagyok kisiskolas, se nem vagyok 6 eves. Szimplan csak otleteket vartam.


Attol meg hogy elotte leoblitem abbol nem derul ki hogy egy nagyobb kupacot is levisz e vagy netan eldugul, amit a parom is jelzett.

2020. szept. 9. 18:06
 10/40 anonim ***** válasza:
Az elején még azt hazudtad, hogy nem öblít, most meg már eldugul. Oké, mi lesz a következő, kiderül hogy nincs is víz?
2020. szept. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!