Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Suliban szunetben ti el...

Suliban szunetben ti el mertek menni nagydolgot intezni?

Figyelt kérdés

Nalunk mindig csoportosan jarnak be lanyok a szunetben es igy eleg nehez eszrevetlenul elvonulni.


18L



2020. szept. 10. 13:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Miért kell észrevétlennek lenni? Enni is elbújsz?
2020. szept. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hazahordom, még a koleszból is. Szombatonként meg akkorát gittelek otthon, mint a hidraulika rúdja.
2020. szept. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Na, megint egy sz.rós kérdés.... :-D :-D


Egyszerűen nem is értem.... 24 órán belül már az n+1. ilyen témájú kérdés.

Mit problémáztok olyan témán, ami egy alapvető biológiai szükséglet, minden egyes embernek muszáj. Mit kell ezen észrevétlenkedni...? Azt hiszed, hogy a többi lány nem sz.rik???? Vagy ők hangtalanul és ibolyaszagút csinálnak? :-)))

2020. szept. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Én eleve azt nem értem miért járnak a lányok csoportosan wc-re?

Egyébként ez egy természetes dolog ha hív a természet akkor menni kell, ez ilyen.

2020. szept. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Na azt en sem ertem. En ha tehetem mindig egyedul jarok wcre.
2020. szept. 10. 15:11
 6/17 A kérdező kommentje:

3as


Nem hiszem azt, hiszen tudom hogy nem, csak mikor negyen allnak az ajto elott, az tud zavaro lenni. Vagy ha netan megprobalnak radnyitni es addig fesziti a kilincset valami okoska csaj mig rad nem ront az nem tul jo.

2020. szept. 10. 15:14
 7/17 vantel ***** válasza:
64%
Késs órárol, így egyedül tudsz kakikázni.
2020. szept. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szigoruan veszik a kesest az a baj. Es orarol se minden tanar enged ki.
2020. szept. 10. 15:23
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Te olyan iskolába jársz, ahol sok jaj nem szabad bántani őket, mert kisebbségiek származásúak vannak? Normális emberek nem törik rá az ajtót a másikra, és normális emberek fejében az anyagcsere folyamatából nem csak az input, hanem az output is természetes.
2020. szept. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%
Én mindenkit kiszoktam zavarni a wcből mielőtt szarok, mert idegesítő a hangzavar, és nem tudok úgy koncentrálni. Néha az igazítót odaállítom az ajtóhoz, hogy addig figyelje a terepet úgyse csinál egésznap semmit. Mindenki megértő szokott lenni.
2020. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!