Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud olyan animi olyan...

Valaki tud olyan animi olyan rossz, hogy már jó?

Figyelt kérdés

2020. szept. 10. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos nem. Egy anime cím jutott eszembe,a Diabolik Lovers,de az az anime kuka akárhogy nézem.
2020. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Dragon ball
2020. szept. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Őszintén, erre a kérdésre nehéz felelni, mivel abszolút relatív dolog, hogy kinek mi számít 'rossz'-nak vagy éppen 'jó'-nak.


Így, engedd meg, hogy saját ilyen élményemet osszam meg.

Nekem a Kuroko no Basuke volt az az anime amit már csak azért is végignéztem, mert elsőre nagyon nem tetszett, utálom a kosárlabdát, és még sorolhatnám.

De valamilyen elgondolásból, másodszorra is végignéztem. És sokadszorra. (Mazochizmus? talán.) Na, lényeg, ami lényeg, negyedik újranézésre eljutottam oda, hogy ez annyira rossz, hogy már jó. Mármint, mára már nem tudom nem szeretni.

Nem is tudom, mit akartam ebből az eszmefuttatásból kihozni lehúzott konzekvencia címén, így ezt kérlek bocsásd meg, remélem érthető volt hanyag megfogalmazása ellenére, s valamennyire hasznos :)

2020. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Pokemooon!! Nem mondom rossznak, de na... Én egy ideig azért néztem (magyar szinkronnal) mert már nagyon unatkoztam a karanténban, és hát már a végén kívülről tudtam az openingjét (A magyart😅) és minden episode elején ott kornyikáltam.. de miután elfogytak a szinkronos részek, annyira nem érdekelt, hogy energiát fektessek a felirat elolvasásába, így abba hagytam.. De ez is erősen abba a kategóriába tartozik, ami olyan rossz, hogy már élvezem!
2020. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Jah a Pokemon.

Meg még a Makura no Danshi,Buddy Go, Cheating Craft,Vadmacska kommandó és a Saiyuki Relolad Blast. Határ esetben a Boruto.

2020. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

A Vadmacska kommandó hogy lenne már rossz.


Nekem a Fairy Tail jut eszembe, mindig ismétlődik az egész, a barátság mindent legyőz dumával, de mégis imádtam.

2020. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt úgy értem, hogy sztorira teljesen abszurd.
2020. szept. 13. 20:54
 8/10 anonim válasza:
66%
Haljak meg a Happy Sugar Life. Ez egy abszurd anime,beteg és nonszensz my opinion. Pedofil 16 éves kiscsaj elrabol egy 8 éves MÁSIK lányt, osszeakarnak házasodni. Abszurd de mindenkinek más a véleménye
2020. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
6. Saját vélemény! Én meg pont,hogy a Ft-t szerettem.
2020. szept. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem
2020. okt. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!