Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Így 19 év távlatából mi...

Így 19 év távlatából mi történt valójában 2001.szeptember 11-én?

Figyelt kérdés
A repülő eltérítős sztori több sebből vérzik.Emlékszem én éppen dolgoztam,amikor a kollégám odajött szólni,hogy menjek be az irodába és nézzem meg mi történt.Sosem felejtem el,de nem akarom elhinni,hogy ez egy egyszerű terrortámadás lett volna.Okosabbak lettünk valamennyivel azóta?

2020. szept. 11. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

"nem akarod elhinni"


Ez azt hiszem mindent megmagyaráz. Ha nem akarod elhinni akkor mondjuk legyen az, hogy az ufók voltak meg az illuminati!

2020. szept. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Több hónapig készültek rá. A „pilóták” megtanultak annyit, amennyi ehhez az akcióhoz kellett.
2020. szept. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
A gyíkemberek által a háttérből támogatott zsidó-kommunista-cigány összeesküvés ármánykodása volt ez is, ahogy a kemtrél, a Holdraszállás elhitetése vagy a covid vírus.
2020. szept. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
3-as azt kihagytad hogy az eltérítők pedig németországból jött migránsok amiket a szar német jogállam behívott
2020. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%
Az történt amit olvashatsz a hivatalos wikipedia oldalán, meg amit annak idején bemondott a híradóban Szellő István és Erős Antónia. Semmi más. Unalmasak és szánalmasak már az összeesküvés elméletek.
2021. aug. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!