Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki megműtötte...

Van itt olyan aki megműtötte a szemét hogy ne legyen szemüveges? Fájt? Én gondolkodom benne,de félek tőle.

Figyelt kérdés
2020. szept. 12. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy kb. 10 perces mutet az egesz, erzestelenites mellett. Fajni nem faj, utana par hetig napszemuveget kell hordani es a felirt szemcseppet hasznalni. Ezalatt elofordulhat ego erzes, es altalaban ennyi.
2020. szept. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Utána kell nézni a módszereknek amivel csinálják. Nekem volt. Nem mellékes hogy mikor csinálták kaptam érzéstelenítő szemcseppet amitől semmi fájdalmat nem éreztem, tehát a műtét egyáltalán nem fájt, csak utána kb 1 hétig, de az is elviselhető volt. KB 10-15 perc volt az egész. 6 hónapig kellett napszemüveget hordani, de ez nem volt nehéz, plusz szemcsepp, havonta kontroll, de az már a hozzám közel lévő rendelőben volt.

De ismerősöm azt mondta aki ugyan abban az időben csináltatta hogy neki egyáltalán nem fájt. Azt olvastam hogy most amúgy is már csak olyat csinálnak. Mert az enyém régen volt, ma már sokkal fejlettebb módszerek és gépek vannak. Én csak ajánlani tudom. Anyagilag is megéri, ha összeszámolod hogy mennyit költessz szeüvegre vagy lencsére mondjuk 5-8 éven belül, abból az összegből simán kijön a műtét és utána soha többé nem kell szemüveg. Esetleg olvasó majd 40+ évesen.

2020. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!