Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinos kerdee, lányok, mit tegyek?

Kinos kerdee, lányok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap jottem at baratomhoz es csak holnap megyek haza, viszont nem tudok nala elmenni vecezni, egyszeruen nincs hozza batorsagom. Kicsi a lakas es rogton az etkezobol nyilik a mosdo, eloszor vagyok itt.


Viszont elegge kell mar kakilnom es a hasam is faj. Legyszi ne nevessetek ki.


18/l



2020. szept. 12. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úristen..menj el, sokkal gázabb tartogatni, plusz holnapig úgyse lesz más választásod.
2020. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én át érzem teljesen a helyzeted. Az elején pisilni se mertem 😂

Én mindig mondtam hallgassunk jó hangosan zenét és amikor kicsi idő eltelt mondtam hogy megyek pisilni s aközben hamar elvegeztem. Vagy be kamuztam bele ment valami a szemembe s meg kell nézzem a mosdóba, s amikor segíteni akart mondtam hagyja mert ugyis pisilnem is kellett. S akkor volt kis idő plusszba is. Gondolj arra hogy jobb kiadni mert aztán a gyomrod elkezd szólni ami szintén kellemetlen a nagy csöndben.

2020. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam hogy elcsalnam plazazni a baratom es ott elmennek vecere...


Itt nala sajnos sehogy se merek, tudom hogy termeszetes dolog stb, de nem megy... :/

2020. szept. 12. 17:04
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezzel az a helyzet, hogy ez egy kényszer.

Ha nem tudsz normálisan viselkedni, akkor a barátod egy idő után el fog gondolkodni ezen.

Én a helyedben nem trükköznék, mert egészen biztos, hogy előbb-utóbb rosszul fog esni neki.

Például arra is gondolhat, hogy ennyire nem bízol benne?

Ja, és bizonyos erősség fölött ez már betegség. Egy normális ember, ha zavarja is a helyzet, túlteszi magát ezen, és megoldja. Normálisan, trükkök nélkül.

2020. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De nyilvan nem tud rola, nem kotottem az orrara hogy van ilyen jellegu gondom.. Szoval nincs miert bizalmatlankodnia.
2020. szept. 12. 19:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondom: előbb utóbb megtudja!

Miért akarod azt, hogy hülyének nézzen téged? Vagy sunyinak?

Akkor aztán már piszok nehéz lesz visszajátszani magad nála!

Mennyit kell magyarázni ezt neked, hogy megértsd?

2020. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jezusom!! Miert nezne sunyinak, azert mert nem merek nala kakilni?
2020. szept. 12. 20:46
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem, azért kényszeresnek néz.

Sunyinak azért néz, mert mindenféle trükköt akarsz bevetni, a normális, egyenes viselkedés helyett.

De ezt tényleg ennyire nehezen érted meg? Már harmadszor magyarázom.

A férfiak nem használnak ennyire kerülő utakat, és nem tetszik nekik, hogy ha más ilyen!

2020. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sz*rjál már, most rám is rám jött.
2020. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!