Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már, hogy válaszoltál a...

Volt már, hogy válaszoltál a saját kérdésedre?

Figyelt kérdés

2020. szept. 12. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Néha, de sose elsőnek.
2020. szept. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Olyan kevés a kérdésem, hogy tudom melyik az enyém, de amikor megújult ez az oldal, és újra feldobott egy engem érdeklő - eseményről kérdező - kérdést (hosszabb idő múlva írtak még hozzá), akkor újra válaszoltam, hozzátéve azt is, hogy az xy számú hozzászólást mintha csak magam írtam volna... aztán valaki oda írta, hogy én voltam.

Ugyanis az új rendszerben csak annyit látok: a te válaszod. És akkor még ez új volt, átíródott, és nem szoktam akkor még meg. :)

2020. szept. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Sokszor. De másik fiókból.
2020. szept. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De én egy másik fiókra gondoltam ám,egyszer kiirtál egy kérdést letöröltek, csináltál egy másik fiókot és úgy megtaláltad de hirtelen nem tudtad hogy a tiéd
2020. szept. 13. 08:19
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat amúgy 😊
2020. szept. 13. 08:20
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Nincs másik fiókom, és nem is tervezem.

Mivel erről nem írtál, nem tudtam - még csak sejteni sem sejtettem -, hogy erre gondolsz. :)

2020. szept. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem sincs és én sem tervezem csak régebben már egyszer letöröltek és errőla fiókról válaszoltam 😊
2020. szept. 13. 09:44
 8/9 anonim ***** válasza:

"egy másik fiókra gondoltam"

Akkor miért nem azt írtad?

Nincs másik fiókom.

Néhányan csinálják itt ezt, hogy írnak valami hülyeséget, aztán másik fiókról helyeselnek maguknak. Rögtön kilóg a lóláb.

2020. szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Aaaj


mondom hogy nm úgy

Hanem régesrégen pl. 2016ban volt eg fiókod,kiirtál róla egy kérdésr ,aztán mondjuk 2017ben letöröltek trágár válasz miatt,2020ban csináltál egy új fiókot,és megtaláltad a 2016os kérdésed,de akkor nem tudtad hogy tiéd ezért válaszoltál nem ugy értem hogy egyszerre 2 fiók hanen egy régi amin nem lehetne látni hogy te irtad

Remélem igy már érthető

2020. szept. 13. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!