Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudom ezt facebookról...

Hogy tudom ezt facebookról eltüntetni?

Figyelt kérdés

A névjegyemben a kedvencek között ott van egy animés oldal, és szerintem ez nagyon ciki, főleg, hogy már kinőttem ezt a korszakot, viszont, amikor rámegyek az oldalra, hogy "kikedveljem" nem jelenik meg az oldal.

De a névjegyemben ott maradt, miért? Megszűnt? Akkor miért van a névjegyemben? Kérlek segítsetek, mert nagyon kínos 😫😟


2020. szept. 13. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Lépj a szerkesztésre, és töröld ki majd mentsd el. vagy töröld ki és írj valamit oda és mentsd el. Amúgy milyen anime link volt?
2020. szept. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Komolyan? Ciki? 23 vagyok és még mindig bevan követve pár rajzfilmes és igen,animés oldal.

Remélem max 16 vagy,mert ez fölött ez a hozzáállás a ténylegesen ciki meg kínos.

Aki meg emiatt lenéz vagy beszól azzal nem is érdemes törődni.

2020. szept. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb anime 16+, szerintem ez 30 lehet kb ha cikinek tartja
2020. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!