Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szisztok Rendeltem ebay-ről,K...

Szisztok Rendeltem ebay-ről,Kínából jön a csomag 2020.08.20.án rendeltem 2020.09.03.án Azt írta a csomag követés hogy megérkezett Budapestre viszont 3.-a óta semmit nem kaptam a csomagról. Szerintetek hol akadhatott el??Kit keressek ilyenkór??

Figyelt kérdés

2020. szept. 16. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon akár 1 hónapig is állhat a sorára várva, hogy feldolgozzák, és nincs teendőd vele, sajnos nem is tudsz rá hatással lenni. Még a régi standard 2-4 hetes időben is lazán benne vagy, az újabb standard 60-80 napban pedig abszolút, így leginkább csak várnod kell. Még nagyon hamar kezdtél el aggódni a csomagért.


Ha fel is veszed a kapcsolatot a postával, ők sem fognak többet mondani, mint a csomagkövetési linked.

2020. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában Magyarországra pár nap alatt eljut, de belföldön mire kiszállítják 1-2 hónap
2020. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, én aug. 24-én rendeltem, azt írták, hogy legkésőbb nov. 30-ig kihozzák.
2020. szept. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak, hogy megnyugtassalak: nekem az egyik csomagom augusztus 18-a óta van a postánál... :D
2020. szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat igazából Október 4.e az utolsó határidő de az egyik csomag követő előző hétre Írta hogy meg fog jönni.

Most egy másik azt írja hogy szombaton jön🤷‍♀️

2020. szept. 16. 18:59
 6/7 A kérdező kommentje:

Na rá írtam a külföldi fuvarozó cégre ők megadták azt a csomag számot amivel tudom követni a magyar postánál a csomagot na most meg is néztem és azt írja hogy:(A címzett értesítése a vámkezelési folyamat megkezdéséről)

Meg fogják vámolni??

2020. szept. 17. 11:56
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha meghaladta a 22 eurós értékhatárt, akkor igen. Ezzel gondolom tisztában vagy ha már külföldről rendelsz, hogy ez milyen feltételekkel és következményekkel jár. Ha értékhatár alatt van, akkor is lefolytatják az eljárást, csak nem kell a végén fizetned. Vámeljárás = +2 hét.
2020. szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!