Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a második hullám...

Szerintetek a második hullám alatt is elengedik az elsősegély vizsgát mint az elsőnél?

Figyelt kérdés
2020. szept. 16. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, sőt!

Olyan kevés lesz az orvos, hogy mindenkinek el kell végezni, és rögtön be is hívnak.

2020. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lószart
2020. szept. 19. 17:28
 3/8 A kérdező kommentje:
Valaki választ pls?
2020. szept. 24. 21:10
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Az elsősegély nem a legnehezebb és nem a leg drágább része a történetnek.

Remélem nem engedik el mert mindenkinek tisztában kellene lennie az elsősegély nyújtás alapjaival!

Lehet neked lesz egyszer segítségre szükséged és jó ha van valaki aki tud is segíteni nem csak fotózkodik meg videózik hogy fel rakja valamelyik közösségi oldalra h jajj de szörnyű.

2020. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én pedig remélem, hogy elengedik mert már 2-szer meghúztak csak azért mert annyira kell a pénz nekik vicc kategória az egész történet..
2020. okt. 12. 18:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy tudtál ott megbukni? Engem elsőre átengedtek pedig még tanfolyamon sem voltam náluk csak online képzésen. Nagyon kedvesek. Mondjuk én sokat tanultam mert féltem. Viszont örülök hogy megtanultam, tegyük fel valaki rosszul lesz vagy elájult tudom mit tegyek. Szerintem tanuld meg rendesen, tegyük fel otthon mondjuk valaki rosszul lenne nálatok legalább tudsz segíteni. Nálunk is volt aki bukott de az szó szerint semmit nem tanult.
2020. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy miért buktál meg? Lehet tudok segíteni
2020. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek már túl vagyok rajta.Szimplán csak a vizgsabiztoson múlik,hogy milyen a természete. Most pont jót fogtam ki. :D
2020. nov. 29. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!