Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik hivatalba kell elérhető...

TheMasterHun kérdése:

Melyik hivatalba kell elérhetőségeket megadni arra az esetre, ha történik velem valami?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy bevisznek kórházba, meghalok vagy tudom is én. Emlékszem, hogy anno valamelyik hivatalban ajánlották ezt, viszont akkor nem adtam meg senkit, de mostmár szeretnék. Nem emlékszem, hogy ez a kérdés hol hangzott el.

2020. szept. 16. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem az új szemèlyi igazolvànnyal kèrhető? Nem biztos, de mintha egyszer hallottam volna valami ilyet
2020. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A kormányablakban kell kérni. Két telefonszámot adhatsz meg (de elég egy is), azt ráírják az e-személyid adattárolójára. Ha magatehetetlen állapotba kerülsz (nem tudsz kommunikálni), a megadott személyek értesítést kapnak.
2020. szept. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!