Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Betiltották a Pokerstars...

Betiltották a Pokerstars fiókomat, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nyertem 1200 dolláros a fent említett oldalon, teljesen legálisan. Azonban az oldal közölte velem, hogy betiltják az accountomat és berekesztik a kifizetéseimet CSALÁSÉRT. Szeretném leszögezni, hogy nem is tudnék és nem is akarnék csalni a játékban, éppen ezért nem értem ezt az egészet. Ki szerettem volna kérni a pénzt, ha minden igaz ma jött volna meg a számlámra, azonban ezt az üzenetet kaptam csak..

2020. szept. 17. 11:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Dollárt*
2020. szept. 17. 11:44
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon furcsa szemszögből tekintesz a világra, ha te komolyan elhiszed, hogy az ilyen oldalakat azért üzemeltetik, hogy tömegek nyerjék hülyére magukat. Az egész egy szélhámosság, aminek most alaposan megfizetted a tanulópénzét. A leghasznosabb, amit tehetsz magadért, hogy csak szűk baráti társaságban pókerezel - haveri alapon - és nem hordod talicskán a szélhámosok zsebébe a pénzedet. Ha úgy véled, elfogadhatatlan a válaszom, akkor regisztrálj még fel 8-10 oldalra, - az utolsó buznyákod elköltése után majd talán meg fogsz világosodni.
2020. szept. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha az ügyfélszolgálattal kapcsolatba lépsz, minden bizonnyal elárulják, hogyan és mivel buktál le.
2020. szept. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De az a vicces, hogy nem csaltam. Nemrég kezdtem el játszani.

Mindenképp írok nekik, mert tényleg kíváncsi vagyok, mivel "buktam le".

2020. szept. 17. 12:22
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Ez melyik oldal? a pokerstars.eu


Elsőhöz annyit, hogy vannak csaló oldalak, és kaszinók, de a többség nem az, és az állam ellenőrzi őket. Az ottani világ is a bizalomra épül, mint a lottónál, és más szerencsejátékoknál. Nagyon nagy pénzek vannak benne, de csak addig, amíg az emberek okkal bízhatnak abban, hogy érdemes fogadni, játszani.

2020. szept. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

"De az a vicces, hogy nem csaltam."

Ha ez vicces, miért nem nevetsz rajta?

De komolyra fordítva: attól, hogy te nem tudatosan csalsz, még elkövethetsz - főleg kezdőként, tudatlanul - olyasmit, amiről te azt hiszed, teljesen rendben van, miközben a szabályok tiltják, akár csak az apróbetűs részben is.

Szóval kontakt dö szápport.

2020. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Mi lett a vége végül kérdező?
2020. okt. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!