Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » GLS futár egy 20 kg-os csomago...

GLS futár egy 20 kg-os csomagot segít behozni az autótól családi ház ajtajáig?

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Kezedbe nyomja és elhajt.
2020. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha fizetsz neki, biztos segít.
2020. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Én pont le voltam sántulva, amikor hozák a biciklimet, adtam 500 forintot, és bevitte a garázsba. Ha lány/nő vagy, akkor lehet, hogy elég ha mosolyogsz.
2020. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Kérd meg és segíteni fog, de legyél hálás a jatt terén.
2020. szept. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha megkered es jattolsz akkor igen, amugy nem koteles
2020. szept. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Már miért ne lenne köteles ajtóig vinni? Az egy dolog, hogy sok futár bepróbálkozik, nálam is volt nem egyszer, hogy felhívott, hogy így meg úgy hova csöngessen aztán persze azt várta, hogy felajánlom, hogy lemegyek (liftes ház). Mondjuk a GLS-es futárok pont nem trógerek, inkább az MPL-re, Express One-ra meg hasonló olcsóbbakra jellemző.
2020. nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt hogy hozzám rendelt egy ismerős tévét, küldtek egy ötven kilós kislányt, ő meg úgy volt vele, hogy kiveszi az autóból, lebassza az utcán a földre, aztán már ott sincs, vegyem át.
2020. nov. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!