Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretne valaki csatlakozni a...

Angolora kérdése:

Szeretne valaki csatlakozni a kihívásomhoz?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy sokszor mondták már hogy milyen választékos a beszédem ami király de mégne lehetne mégválasztékosabb? Na ezért gondoltam arra hogy minden 1,2 napont kiválsztanék egy teljesen random szót ami jól hangzik és azt betanulom. És gondoltam hátha jönne még valaki mert akkor tudnánk egymást motiválni,szavakat ajánlani egymásnak aznapra. Na tetszik nektek az ötlet??Csatlakoztok?

2020. szept. 18. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Az írásod nem mutat semmi választékosságot.
2020. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
26%
Jó látni a kíváncsiságodat, én ezt szívesen csinálnám, de inkább angol szavakkal... Szerény véleményem szerint az olvasással gyorsabban nő a szókincsed, ha olyan könyvet olvasol. Remélem normálisnak veszed ezt a választ és nem nézel őrültnek😅
2020. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az angol szavasba én is nagyon szívesen benne lennék :D
2020. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

21 hiba van az írásodban. Annyira választékosnak nem nevezném.

Ezzel együtt jó ötlet, ha tanulni szeretnél.

2020. szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1 hát igen sejtettem hogy lesznek ilyen kommentek. Szándékosan próbáltam minél egyszerűbb szövegezésűre írni.

#2 jaja szoktam is olvasni és igen az sokkal hatékonyabb. De azért így is ki szeretném próbálni.Meg ja ezt angol szavakkal is simán lehetne

2020. szept. 18. 22:41
 6/6 A kérdező kommentje:
4es jah hát a helyesírásomba van hiba bőven azt tudom. Amugy a választékost nem egy 20-30as tanult ember szókincséhez viszonyítottam D
2020. szept. 18. 22:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!