Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rákos megbetegedéseknek,...

Rákos megbetegedéseknek, vannak előjelei?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el a gimnáziumot, és valamiért nagyon sokat fogytam(jó igaz keveset is eszek nagyon) és fáradt vagyok mostanság nagyon, és az orrom is elkezdett vérezni csak úgy..
2020. szept. 19. 11:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és mióta gimis vagyok nagyon sokat utakzok a koli veget meg az isihez..
2020. szept. 19. 11:52
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Az egyik legnagyobb probléma a rákos megbetegedésekkel a prevenciókultúra hiánya mellett, hogy nincs ilyen látványos előjele, és mire kiderül a betegség már sokszor olyan stádiumú hogy nem gyógyítható. Kizárható, és alapvető tévedés hogy minden azonnal rák aminek látszólag nincs azonnal megmagyarázható tünete. A legtipikusabb laikus felfogás, hogy minden ami nem megfázás vagy torokgyulladás (két nagyon tipikusan beazonosítható betegség), az akkor rögtön rák.


Azt írtad fogytál, de az is hogy jóval kevesebbet eszel mint eddig. Simán összefügg, nincs mit agyalni rajta. A folyamatos ingázás, a fáradság és az iskolai követelmények szintén összefüggenek, ahogy az orrvérzés meg a stresszel meg az összes többivel együtt.

2020. szept. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Eleve ilyet az EGÉSZSÉG kategóriában kérdezünk.

A ráknak nincsen semmiféle előjele. Naponta kialakul benned kb. 6 különböző rákos sejt - és NEM leszel tőle rákos, a szervezeted megoldja a dolgot.

2020. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!