Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keresek egy régi, giccses...

Keresek egy régi, giccses kannabiszos posztert (kannabisz levelek üveggömbökben geometrikus térben)?

Figyelt kérdés

Egy-egy nagy kannabisz levél volt egy-egy üveggömb közepén, valahogy mintha egymásban is tükröződtek volna, mint végtelenített világok. Talán valami sík, geometrikus térben helyezkedtek el szabályosan, egymás mellett és mögött a gömbök. Azt hiszem, főként a kék, fehér és zöld színek domináltak, de már nem vagyok benne biztos.


Gyerekkorom egyik meghatározó képe volt ez, de már sajnos nincs meg. Ha valakinek esetleg van tippje, linkeljen, vagy bármi!


Köszönöm.



2020. szept. 19. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt találtam, de nem hinném, hogy ez az, amit keresel:

[link]


Talán ez:

[link]

2020. szept. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ez az, de azért köszönöm! A második linket viszont nem tudtam megnyitni :/
2020. szept. 19. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Megkerestem neked újra - kicsit eltévedtem, de meg van:


[link]

2020. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nagyon kedves tőled! Sajnos nem az, amit keresek...
2020. szept. 19. 23:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, szerettem volna segíteni. Mást, ami hasonlít a leírásodnak, nem találtam.
2020. szept. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!