Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legabszurdabb nem...

Melyik a legabszurdabb nem túl ismert Boku no hero academia teória amit ismertek?

Figyelt kérdés
Mostanában láttam az animeből elég érdekes teóriakat és érdekel ti még milyeneket ismertek, ami nem a Dabi - Touya vagy az Oboros és Deku apjás😊 válaszotokat előre is köszönöm. Hátha ezzel többen meg tudunk ismerni párat, hogy megosztjuk egymással😄😄

2020. szept. 19. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Valamikor egyeztettek a tanárok,hogy van egy besúgó a suliban és egyesek úgy hiszik,hogy Denki az.
2020. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

SPOILER!

A Dabi-Touya nem teória, Dabi tényleg Todoroki Touya, a Todoroki család "elveszett gyereke".

SPOILER VÉGE!

Én még a Denkis teóriát ismertem, mielőtt olvastam a mangát, de ott kiderült, hogy

SPOILER!

Aoyama az áruló.

SPOILER VÉGE!


Talán még párat tudok mondani:

-Aizawa Shinsou apja

-Garaki (a Doki, AFO segéde) lopta el Deku képességét, mert neki nem volt (ezért nem lett Dekunak képessége)

-Deku és Todoroki unokatestvérek, mert Deku apja (képesség: tűzlehelés) és Endeavor (képesség: tűz) testvérek (ez kicsit Deku apjás, bocsi)

Ennyi, ez elég kevés volt, bocsi😅

2023. júl. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!