Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen minőségűek a PipingRock...

Milyen minőségűek a PipingRock termékek?

Figyelt kérdés
Piping Rocka vitaminokat, étrend-kiegészítőket, és egyebeket kínál kedvezményes áron.Vásárolt-e valaki a PipingRock.com amerikai, vitaminokat is forgalmazó onlin-áruházból

2020. szept. 19. 16:46
 1/9 A kérdező kommentje:
2020. szept. 19. 16:47
 2/9 anonim válasza:
Szia. Én rendszeresen rendlek 10000ne-s D vitamint és 250mgos magnézium-citrátot. Szerintem nagyon jó. Még sosem volt gondolom a szállítással sem a fizetéssel sem.
2021. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Valószínűleg kamu oldal.

Minden esetre akadtak olyanok akik nem kapták meg az árut vagy horror szállítási díjat kellett fizetniük.

Vélemények itt:

[link]

2021. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Sziasztok! Nem kamu az oldal. Utóbbi rendelésemnél, 15 ezer Ft. volt a száll.vám.Áfa. Ezért inkább körülnéztem az itthoni piacon. A vége az lett, hogy kevesebb mennyiségű tablettát rendeltem, kisebb hatóanyagokkal 4 helyről (csak így tudtam össze szedni ami kellett) Többe került mintha mindent a PipingRock-nál rendeltem volna meg az egyéb költségekkel. Múltkor 1 rendelésem valamiért nem jutott el hozzám. Vissza került a raktárba, igaz hosszú volt a kifutási idő de vissza utalták a pénzt.
2022. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
26%
Nehogy rendeljen bárki is! Nagy becsapás! 100 ezer ft-ot buktam!
2022. ápr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Rendszeres rendelőjük vagyok, K2 MK7, Q10 vitaminokat szoktam rendelni amikor akcióban vannak a termékek.

Soha nem volt probléma, azonban azt figyelembe kell venni, hogy az ÁFÁ-t át az árú beérkezése után át kell utalni a magyar hatoságnak.

2022. jún. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

En is regota es rendszeresen rendelek toluk, legalabb 6-7 fele termeket. Soha semmilyen gondom nem volt veluk az elmult kb 5 evben. Mindenfele kiadassal egyutt is jobban jarok mintha itthon vennem meg a cuccokat.

Ami a minoseget illeti, passz. Ahhoz laborba kene elvinni a tapkiegeszitoiket vagy ha pl sokaig mas gyartok ugyanazon termekeit szedtem volna, akkor talan lenne tapasztalhato kulonbseg. Sajat elmondasuk szerint csucsminoseguek a cuccaik es azert tudjak ilyen olcson arulni -ha minden igaz- mert mindent ok maguk gyartanak. Eleg sok tapkigeszitot eszek, sokuk P.Rock, es tok egeszseges vagyok, eleg jo verkeppel. :) Ennyivel tudok szolgalni. :)

2023. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nagyon korrekt cég. Rendszeresen rendelünk tőlük. Érdemes figyelni a szállítási akcióikat vagy több mindent rendelni egyszerre vagy összeállni barátokkal a jobb szállítási díj érdekében. Átlátható, korrekt. Egyszer a posta lenyúlta a csomagokat közel 16000 Ft értékben, erre az volt a cég válasza, hogy hagyjam és vissza utalják vásárlás értékét. Köpni, nyelni nem tudtam. Másik alkalommal kisebb dózisú terméket küldtek, majd amikor rákérdeztem mi a teendő, azt válaszolták, hogy adjam oda a vitamint rászorulónak és küldik a jó dózist. Szóval respect!
2023. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha még aktuális a kérdés. Mióta felfedeztem csak innen rendelek. Az áraik sokkal kedvezőbbek, pláne ha akciós éppen amire szükséged van. Állandó kedvezmény van ingyenes szállításra, most éppen 32.000 Ft vásárlás felett. Mióta a családom és egy kollégámat is beszerveztem, könnyen összejön ekkora rendelés. ÁFA nincs a feltüntetett árakon (USA) szóval azt fejben hozzá kell adni, mert a számlán viszont megjelenik. A minősége korrekt, de az ingyenes szállítás 2-3 hét is lehet, arra azért számítani kell.
2023. szept. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!