Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veled is előfordult már, hogy...

Veled is előfordult már, hogy a boltban távolság tartása miatt beálltak eléd?

Figyelt kérdés
2020. szept. 19. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de eddig csak egyszer volt, hogy nem akarta magát észrevenni az illető, én meg nem álltam le vitatkozni. Hála az égnek, ahol eddig jártam, az emberek türelmesek voltak, illetve, egyszer épp a Pepco pénztáros dobálni kezdte a cuccaim, amit számolt, de amikor szépen elvettem tőle, akkor ő is lelassított, és adogatta a dolgokat. (Lehet, hogy előtte kiakadt, vagy ment volna már haza, s emiatt volt türelmetlenebb, de változtatott, hogy én is türelmesebb voltam.)
2020. szept. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem pénztárnál sorban álláskor az előttem álló leugatott, hogy menjek már hátrébb, ne akarjak másokat is megölni :D
2020. szept. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem volt ilyen , elkezdtem szidni hogy : te büdös retek kretèn szarházi tetű nyomorult fasztarisznya .2xer is volt ilyen ès nem regált egyik se pedig tudták hogy nekik mondom de èreztèk hogy bűnösök ès eltürtèk XD
2020. szept. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálatok milyen lehet egy karácsonyi ebéd?
2020. szept. 27. 08:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Eddig még nem fordult elő, hogy valaki elém állt volna a sorban sem pénztárnál, sem más várakozásnál. Talán a magasságom miatt...?

Ffi.

2020. okt. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy roma nő. Közölte, hogy ő már amúgyis itt volt, csak elfelejtett ezt meg azt, ezért visszament és most visszajött...
2021. márc. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!