Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik azon külföldi...

Mi történik azon külföldi levélküldeményekkel amiket a posta nemtud kézbesíteni és névtelenül lettek feladva?

Figyelt kérdés

2020. szept. 22. 00:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Kulfoldre meno levellel tobbnyire be kell ballagni a postara a feladashoz (belyeg meg egyeb hulyesegek miatt) - es altalaban nem veszik fel a levelet felado nelkul. Viszont, a szemelyazonossagot nem ellenorzik, tehat rairhatod, hogy a felado Gipsz Jakab, Kossuth u. 2.

Az ilyen kuldemenyek bekerulnek egy "kezbesithetetlen" cimkevel rendelkezo ladaba, ennyi.

2020. szept. 22. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
49%
De felveszik a levelet feladó nélkül, hacsak nem ajánlott. A kézbesíthetetlen leveleket felbontják és jót röhögnek rajta. Egy volt postás.
2020. szept. 22. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a feladónak nem lehet visszaküldeni ilyen okokból, vagy a feladó sem kereste és letelt az őrzési idő, hivatalosan olk-ba kell küldeni megőrzésre. Ott lehet érdeklődni és kérni a küldemény újraküldését ha igényt tartanak erre.

X idő után végleg megsemmisítik.


Bár a postai munkafeltételek közé nincs besorolva, h bontsd ki és röhögd ki a beled, ezek szerint ez is egy válaszopció a feltett kérdésre.

2020. szept. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 gondolom nem lehet véletlen hogy már nem postás az úr. :)
2020. szept. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
#4 a hölgy. Amúgy a hölgy postavezető volt, és a kézbesítők vihogtak ilyeneken. Hogy a hölgy miért nem akar a postán dolgozni az egy nagyon hosszú lélegzetű történet lenne.
2020. szept. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 meglepően lendületes karrier. 2 kommenttel ezelőtt még postás volt, most hirtelen már ex postavezető. :)
2020. szept. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Postavezető is postás. Én tudom követni, postavezetőként, a kézbesítőkön ezt tapasztalta.

A történet meg nem annyira hosszú, tudjuk mi van a postánál. Lelküket is kérik éhbérét cserébe, sok esetben kutyával nem bánnak úgy, mint a postás dolgozókkal, akár ügyfél akár postai munkatárs/ felettes.

2020. szept. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 postavezetőként elégsok befolyásod lehet arra hogy a postások milyen körülmények között dolgozzanak, kismértékben a bérükbe is beleszólásod van. Ezt onnan tudom, hogy én is postán dolgozom. (Ezek szerint én is postás vagyok :) Szóval ha a beosztottjaidnak rossz soruk volt és te voltál a felettesük, hát...
2020. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3/7-es vagyok, nem a postavezető. Hát igen én is postás vagyok, de sajnos ezek szerint nekem van ennyire kaki főnököm, hogy nem csak az ügyfelektől kell elviselnem a sok rosszat.


Postavezetőként azt nem értem, hogy ha kibontogatják a küldeményeket, miért engedte!? 🤔

2020. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!