Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálsz ha egy válasz...

Mit csinálsz ha egy válasz nem tetszik, mert nem rendesen válaszolt a kérdéshez? Akár egy nem tetsző szó sem tetszik neked benne. Feljelented? Vagy csak piros kéz és nem írsz vissza?

Figyelt kérdés
2020. szept. 23. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem a kérdésre válaszolt csak lepontozom.

Ha megpróbál beszólogatni akkor megmutatom, hogy okosabb vagyok, akár azzal, hogy mégjobban visszaszólok (csak ha igen nagy hülyeséget írt az illető) vagy elfogadok kritikát, de kifejezem nemtetszésem a kérdés figyelmen kívül hagyásáért.

Ezen kívül (csak kritikus esetben) ha valaki kultúrált hangnemet elfelejtve, vagy morális határokat feszegetve csak ingerli a kérdezőt vagy a többi válaszolót akkor jelentem.

2020. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

- lepontozom

- ha nagyon idióta akkor jelentem is

- ha nagyon nagyon idióta akkor minden válaszát jelentem és lepontozom ha publikus a neve

- ha van bennem 2-3 sör akkor vitázni szoktam velük, de csak viccből :D a marha meg bekapja a horgot és viszi az úszót és a harmadik kör után már sík ideg én meg csak röhögök rajta :DDDDDD

2020. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2020. szept. 23. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!