Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért néznek meg az emberek,...

Miért néznek meg az emberek, ha maszkban vagyok az utcán?

Figyelt kérdés
Nekem nincs benne légszomjam és egyáltalán nem kellemetlen, ezért egyszerűbb, ha otthon felveszem, aztán akkor veszem le, amikor már visszaértem. Meg ha boltba megyek, utána nincs kedvem az arcomhoz nyúlkálni csak azért, hogy rögtön levehessem. Csak kicsit félek, hogy egyszer majd beszól valami vírustagadó, mert már hallottam ilyen esetekről. Amúgy én sem gondolom, hogy a covid olyan, mint a pestis, de attól még szeretnék odafigyelni. Viszont már elég régóta kell maszkot hordani, nem szoktak még hozzá az emberek a látványához?

2020. szept. 24. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Hozzászoktak, tavasszal még tényleg megnéztek néhányan, de most Bp-en nem ezt tapasztalom. Én mindig az épületek előtt veszem fel, de elfelejtem levenni, tehát bolt, orvos után hazáig sétálok benne és nem néznek rám furán.
2020. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk én most nem Budapesten vagyok, gondolom ott gyakoribb, de itt csak pár emberen látok nagy ritkán az utcán is.
2020. szept. 24. 18:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tavasszal a kornyező településeken sokkal kevésbé hordták.
2020. szept. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Pesten már rád se néznek, ha maszkban vagy. Szerencsére már megszokták.
2020. szept. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Ahhoz szoktunk hozzá hogy mindenki szabadulni akar tőle
2020. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
Tegnap engem megrúgtak az utcán a maszk miatt
2020. okt. 3. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha két közeli üzletbe megyek, akkor én sem szoktam levenni a kettő között. Szerintem ha furcsán néznek az emberre, azért lehet, mert nagyrészt mindenki rosszul van tőle, és szabadulni akar tőle.
2020. okt. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

6!


Persze, engem meg háromszor megöltek tegnap.

2020. okt. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!