Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg lehet nyerni a pennys...

Tényleg lehet nyerni a pennys kaparós játékkal?

Figyelt kérdés
Van már aki nyert ezen vagy valakinek az ismerőse? Tényleg igaz az hogy lehet ajándék kártyát nyerni 100000Ft értékben?

2020. szept. 25. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden nyereményjátéknak van egy szabályzata, az az irányadó, nézd meg. Neten is fent szokott lenni, ahogyan a nyertesek listája is közzé van téve. Nyerni mindig lehet, legfeljebb az esélyek kicsik.
2020. szept. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tesóm már 2x nyert, egy tízórai kekszet meg egy energiaitalt, nekem még nem sikerült.

Hetente 1 ajándékkártyát sorsolnak ki azok között, akik beváltották a nyereményüket

2020. szept. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én is és apa is eddig 4x-4x nyertünk: párizsit, makrélafilét, virslit, persil kapszulát, energiaitalt, mustárt, gyulai májast, joghurtot.

El is raktam a blokkokat emlékbe mert sosem szoktam nyerni semmit :D

2020. okt. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, most nyertem egy csoki pudingot :D
2020. okt. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Graat! :)


(3-as voltam)

2020. okt. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

3an játszunk,lányom 1*(Somat tabletta),férjem 3* (somat gél,tej,rexona spré) én 5* nyertem. (Leveles tészta,danonino,tej,pogácsa,ivólé)

Nem nagy nyeremények,de mindennap odajárunk vásárolni,nem sokbol tart kiváltani.

2020. okt. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én elsőre színfogó kendőt nyertem, meg Cirmi tejet, aztán 3000 Ft-os Jar mosogatógép tablettát, sokszor kis nyereményeket (keksz, krémtúró,tejsnack, bagett, gofri, Pöttyös tej), aztán 2 féle Domestos-t, Pick párizsit, de a kisebb nyereményekért csak akkor mentem el, ha épp arra volt dolgom, vagy több nyereményt kellett egyszerre beváltani.

Jó játék, mert nem kell érte semmit vásárolni és az apró öröm is öröm. Hát még a kicsit nagyobb! A kártyára nem szoktam gondolni, mert azért arra elég kicsi az esély, rengetegen játszunk.

2020. okt. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!