Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan fantasy (egy kicsit...

Olyan fantasy (egy kicsit romantikus) YA könyveket keresek ami nem a mai világban játszódik?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon tettszett a Tüskék és rózsák udvara könyvsorozat.Tetszenek az ilyen fantasy, nem 21.században játszodó könyvek.Szóval ajánlanátok olyan könyveket amiben van fantasy és nem a modern kórban játszódik?(Az üvegtrón sorozat nem tetszett ugyen ettől az írótól)Nagyon sokat kutattam könyvek után de nem igazán találtam://

2020. szept. 25. 19:53
 1/6 anonim válasza:
Burok?
2020. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A filmet már láttam (ha ugyan arra gondolunk)szerintem bele fogok olvasni.Köszönöm:))
2020. szept. 25. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne érints sorozat

A kegyetlen herceg 1-2

Marie Lu- A legenda 1-2-3

2020. szept. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát az Időtlen szerelem trilógia a jelenben játszódik, de a múltba utaznak benne
2020. szept. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

A linken lévő oldal alján ("Hasonló könyvek címkék alapján","Ha tetszett a könyv, olvasd el ezeket is" alatt) láthatsz hasonló könyveket.

[link]

2020. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
A Luxen könyvsorozat nekem nagyon bejött :)
2020. nov. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!