Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megszokni a hideget?

Hogyan lehet megszokni a hideget?

Figyelt kérdés
Van rá mód, hogy az ember 5-7 fokban elég legyen ne fázzon egy trikóban vagy egy pulóverben.

2020. szept. 26. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Fokozatosan lehet hozzászokni.
2020. szept. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

5-7 fokban egy pulóver bőven elég, ha mozogsz.

Ez alatt nem azt értem, hogy lélegzel meg pislogsz, de egy tempósabb gyaloglás már átmozgat annyira, hogy egyáltalán ne fázz.

2020. szept. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fokozatosan hozzá lehet szoktatni magad. Én is így szoktam hozzá. A napi hideg vizes zuhany/fürdő is segíthet. Most ott tartok, hogy télen is elég volt nekem egy póló, vastag pulcsi és rövidnadrág. Érdemes egyébként kimenned futni is, ilyenkor (olyan 10 fokig) bőven elég a rövidujjú/atléta és rövidnadrág. Én pl. futottam már -3 fokban is így, bár általában 0 fok alatt azért veszek fel hosszú ujjú felsőt.
2020. szept. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!