Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon félek.Mi történhet?

Nagyon félek.Mi történhet?

Figyelt kérdés
Szellemi fogyatékos vagyok és bekerültem egy normál melóhelyre.Minden alkalommal sokat hibázok.Azt mondták ezt az ő pénzükböl levonhatják nagyon mérgesek voltak rám a kollegák de nem mondhatom el hogy nem tudok 100 százalékosan teljesíteni .Már rossz kedvvel megyek,elég esetlen vagyok,összeszedetten.A munkát félig meddig végzem jól el.A magatartásom rendben van,előírásokat betartani,köszönök,tisztelettudó vagyok,kedves vagyok csak nem vagyok jó munkaerô de nekem is kell pénzt keresnem.Vagy dolgozzák lassabban hátha kevesebbet hibázok?
2020. szept. 27. 23:47
 1/7 A kérdező kommentje:
össze szedetlen #
2020. szept. 27. 23:47
 2/7 anonim ***** válasza:

Miket szoktál hibázni? Segítséget kérni nem lehet?

Miben mutatkozik meg a fogyatékosságod?

2020. szept. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Testi vagy szellemi fogyatékos vagy?
2020. szept. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat. Így kezdted. Sorrx
2020. szept. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szellemi fogyatékos vagyok"

Az vagy, de csak amiatt, hogy egy ilyen kamu kérdést irsz ki. Sem a szókincsed, sem a helyesirásod nem utal olyan mértékű szellemi fogyatékosságra, ami miatt ne dolgozhatnál egy normál munkahelyen.

Ha VALÓDI fogytékos lennél, a gyámod/szülőd/felügyelőd nem pakolt volna be egy normál munkahelyre, és nem tudnád kezelni a GYIK-et sem.

2020. szept. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dolgozz lassabban, hátha kevesebbet hibázol, és próbáld legalább a főnöknek elmondani, hogy veled mi a helyzet.


#5 a szellemi fogyatékosságnak is vannak fokozatai, nem kell kétségbe vonni mindjárt a kérdezőt.

2020. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele rákérdeztem erre hogy fogyatékosok dolgozhatnak e ott azt is mondtam hogy értelmi,úgy mondtam hogy van egy ijen illető felveszi e és elutasító volt.Sajnálja de neki erre nincs kapacitása.
2020. okt. 1. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!