Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a szonszéd...

Mit csináljak ha a szonszéd srác megfenyegett ?

Figyelt kérdés
Hajnáli 4 kor felmentem hogy halkítsa le a zenét. Nem tette. Amúgy pár hónapja már ez megy többen is panaszkodnak rá. Reggel 6kor feltelefonált és ennyit mondott bele, hogy megöllek te idióta. Felismertem a hangját . Mit lehet tenni rettegek már a saját otthonomba.
2020. szept. 28. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Semmit. Dumál.
2020. szept. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha zajong, akkor egyszerüen kihívod a rendöséget, akár többször is egymás után, heteken keresztöl - hidd el, a harmadik-negyedik esetben már komolyabban megbüntetik.
2020. szept. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges feljárkálni, a rendőrséget kell felhívni akár egy éjszaka többször is. Először csak figyelmeztetik, a harmadik alkalomtól kezdődően büntetik is.
2020. szept. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

ha albérlő akkor ki tudod rakatni a lakásból

nálam is ugyanez volt....

ehyszer szólta, inkább csak hangosította, utána már nem neki szóltam és 10 nap múlva már nem is lakott ott...

nekem is jött vállal az utcán, de csak elléptem előle, nem álltam le kakaskodni.


ha ő a lakás tulaja akkor sokkal egyszerűbb ha te költözöl.............

2020. szept. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!