Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen 100%-os, megcáfolhatatl...

Milyen 100%-os, megcáfolhatatlan érvetek van arra, hogy hordjunk maszkot mindannyian és a gazdasági válságnál is jóval fontosabb ez számunkra???

Figyelt kérdés

#vírus #gazdasági összeomlás #COVID #Elpusztul az emberiség #Itt a világvége
2020. szept. 28. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Az, hogy megbüntetnek, ha nem hordom és semmi kedvem ezért fizetni. Ez számomra elég nyomós érv.
2020. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Fernando Juan Alvarez 29 éves Brazil taxisofőr nem hordta a maszkot és meg is halt !!4!
2020. szept. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1-es: tehát, ha holnaptól bevezetik, hogy a tej színe fekete és aki mást mond, azt pénzbírságra ítélik, akkor azt szó nélkül követed?

Tehát a büntetés 100%-os nyomós érv?

2020. szept. 28. 16:55
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondja hogy fontosabb a maszk mint a gazdasági válság?
2020. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Ez teljesen értelmetlen kérdés. De ha arra gondolsz, hogy mi értelme ennek az egésznek, már ezerszer hallhattad, feltéve ha legalább minimálisan tájékozódsz normális helyekről, hogy a maszk elsősorban tőled védi a többi embert, mert attól még lehetsz vírushordozó, hogy tökéletesen érzed magad, de téged is véd valamennyire. Még köhögnöd, vagy tüsszentened sem kell, hogy terjeszd a vírust.
2020. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező! Ezt a kérdést szerintem fogalmazd át.

Amúgy pont azért kell hordani hogy kevesebb beteg legyen. Hacsak nem egy barlangban éltél az elmúlt fél évben ezt tudnod kellene. Nem hiszed hogy van, vagy elhiszed hogy van de szerinted nem veszélyes a vírus? Nem baj. De ez a nekem senki se mondja meg mentalitás ebben az esetben semmire se vezet.

2020. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
53%

Előszöris nem árt, ha tudod: a maszkkal nem magadat véded, hanem másokat magadtól - mivel lehetsz hordozó tünetmentesen, de akár a teljes lefutás alatt is, ezért a tünetmentesség nem jelenti azt, hogy nem fertőzöl.

Innentől kezdve, ha én megtisztellek azzal, hogy nem szándékozlak megbetegíteni, akkor légyszíves te is tedd meg ezt a gesztust velem szemben, és ne viselkedj tajparasztként.

2020. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Aki ma még kételkedik a maszkban, az simán csak elmebeteg.
2020. szept. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azokat teljesen megértem, akik nem akarják, hogy újra lezárjanak országokat. De a maszk viselése pont ebben segítene, annyira meg nem kényelmetlen, hogy ne lehessen hordani. Gondolom jobb szeretnéd, ha kijárási tilalom lenne, akkor otthon egész nap nem kellene hordanod. Amúgy meg már rengetegszer be lett bizonyítva, hogy a maszkok nagyon sokat segítenek, nem értem, miért kell még mindig ezen rinyálni. Tavasszal majd lesz vakcina, akkor aki akarja, beoltatja magát, mások pedig remélem végre abbahagyják a maszkellenes hisztériát.
2020. okt. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%
Aszmásaknak tilos, ha kérik, hogy vedd fel mondd, hogy aszmás vagy. :D
2020. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!