Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Flash Commando! Hány évesen...

Flash Commando! Hány évesen vettétek meg az első autótokat? Milyen autótok van?

Figyelt kérdés

2020. szept. 28. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen golf2, 100.000ft-ert. 2 evig volt meg, 300 ezret koltottem ra ezalatt, csereben eletveszely volt, es sokszor megallt csak ugy.


21 evesen bmw e46, 1,7 ert vettem, en sporoltam meg ra a penzt mert szulokkel laktam, 4 evig volt meg, ezalatt tobb mint az arat meg egyszer rakoltottem, egyszer sem hagyott ott, de draga volt fenntartani.


Most elektromos autozom, hitelt vettem fel ra, mert 6 millioba kerult, de nem tankolok, ingyenesen toltom, ingyen parkolok pesten, igy evi 900.000ft ot sporolok. Ezt torlesztore koltom.


Kovetkezo autom viszont vagy eros benzines automata lesz, vagy semmi. Hianyzik az elmeny, es a hang.

2020. okt. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
18 évesen 318d e46 bmw. 1 millio volt németből hozott. semmi komolyabb költség nem volt, bár ez rajtam is múlott (egy két dologhoz én nyúltam hozzá). erővel nincs hiány, gyönyörűen megy. 2004-es és még sokat jósolnék neki.
2020. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29 voltam, addig szüleim Skodájával jártam. Egy Mitsubishi Lancerre esett a választás, azóta is megvan.
2021. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!