Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diák vagyok, hó végén elfogyot...

Diák vagyok, hó végén elfogyott a pénzem,de van még két hét mire újra fizum jön. Egyenlőre olyan alkalmi munkát nem találtam ami azonnal fizetne.Kölcsönt diákként nem tudok felvenni. Hogyan tudnék pénzhez jutni?

Figyelt kérdés

#pénz,azonnal
2020. szept. 28. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg van olyan tárgyad, játékod, ruhád, amire már nincs szükséged, , azt tedd föl eladásra..kinőtted, de még más hasznosíthat.

Ill. a szüleid, családtagjaid nem tudnak segíteni?

2020. szept. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szüleim,családtagjaim sajnos nem.

Igen most épp ezzel próbálkozom. Feltöltöttem néhány ruhámat jófogásra. Nem csináltam még ilyet, de remélem,hogy ez esetleg jelnthett valamiféle segítséget,mert más ötletem tényleg nem nagyon van.

2020. szept. 28. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérj kölcsön valakitől!
2020. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Plazmaferezis.
2020. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg plazmát adhatsz 3 naponta 6-8 ezret fizetnek
2020. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!