Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek vámpir?? :))

Hogyan lehetek vámpir?? :))

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudjátok már,hogy mièrt irok ide a címből...

Na tehát ehez a kèrdèshez nekem van egy kis törtènetem,igaz egy kicsit hosszù de na nem baj 😂

Tehát kissebb koromban meg nèztem a Twilight filmet s nagyon sokszor kb olyan 5-ször is meg nèztem s nagyon imádtam...de 2 èv el telt s valaki kèrdezte,hogy ha nem tudom-e a The Vampire Diaries sorozatot vagy ha nem nèztem...

S èn nem is tudtam róla igazán csak akkor halottam róla...

S mondta,hogy muszály meg nèzzem mert nagyon jó s ilyenek...

Na tehát akkor nagyon lusta voltam,mert èn inkább a Twilight filmel tartottam s Bellaval meg Edwarddal tartottam,s amiatt nem nagyon akartam mást meg nèzni...de idővel nagyon meg akartam nèzni mert már minden barátnőm azt mondta,hogy meg nèzte s hogy meg èri mert nagyon jó s hogy nem unalmas,s ezèrt,hogy ne legyek èn az aki nem nèzte meg neki áltam hogy meg nèzzem...most a 6-ik sorozatnál vagyok ès tènyleg nagyon jò...Elena s Damonnel tartok persze nagyon cukik voltak Elena s Stefan is együtt de inkább Delena fan vagyok...

Elena s Katherine között èn nem tudok választani,sok barátnöm inkább Katherinet válassza de èn mind ketött..s Stefan s Carolineal probálok tartani,pedig nagyon imádom Klaus Mikaelsont.

Nagy fan vagyok Elena,Katherine,Damon,Klaus s Kai ,egy kicsit Stefannal is...

Na jó de nem ez a lènyeg..amiota nèzem azota kezdek hinni a vámpirokban,s az akarok èn is lenni...

Aki tudja hogyan irja le,ès olyan üzeneteket,hogy a vámpirok nem lèteznek nem akarok,èn hiszek bennük ..

Csak èrtelmes válaszokat várok🙃



#hogyan lehetek vampir #Segitsetek vampira valtozni #Vampir akarok lenni
2020. okt. 2. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Kár volt a kérdésért koptatni a billentyűzeted, főleg a tök fölösleges kisregénnyel. Nincsenek vámpírok.
2020. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
sajnos csak képzeletben, történetbenh lehetsz vámpír (írj például történeteket, amikben vámpír vagy), amúgy meg "játszhatsz" valakivel ilyesmit (ha találsz olyan partnert)
2020. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
gyere át hozzám teázni és megbeszéljük hogyan tehetlek azzá 239/N
2020. okt. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Nemsokára itt a farsangi időszak. Akkor lehetsz vámpír pár napig ok igy3?
2020. dec. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha hiszel a vámpírokban miért nem próbálsz megkerseni egyet?

Minden történetben ami létezik csak egy vámpír áltoztathat valakit vámpírrá.

2021. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Játssz DND-t, ott bármi és bárki lehetsz. :D
jan. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!