Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a kognitív viselkedés...

Milyen a kognitív viselkedés terápia?

Figyelt kérdés
Mit csinálnak az alannyal, miben segít? Nekem generalizált szorongásom van, félek szorongok az emberektől, ezenkivűl depressziós vagyok, és nem találom önmagam. Ezeken tud segíteni?
2020. okt. 2. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ezen segít az agykontroll
2020. okt. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakértő, de a k.v.t. abban segít, h berögzült rossz gondolkodási és cselekvési sablonok helyett mutatnak jókat. Mondok egy példát. Eddig azt gondoltad, h jajj mindenki engem néz, mert utálnak, és ki akarnak röhögni. Közben meg valójában sokan azért néznek, mert szimpatikus vagy, tetszel nekik, és szeretnének megismerni.

Igen, a depresszión és a szorongásokon is segít. De nem csodabogyó, ezt gyakorolni kell, és időbe telik.

2020. okt. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Segít, én a kényszergondolataimat oldottam vele. De nem megy egyből, gyakorolni kell és nagy szellemi erőfeszítést igényel.
2021. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!