Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vészeljem át a depressz...

Hogyan vészeljem át a depressziós időszakom egyedül?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kell egyedül átvészelned?
2020. okt. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert nincs senkim
2020. okt. 4. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi az oka a depressziódnak?
2020. okt. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
'Konkrét' nincs, sok rossz dolog történt egyszerre, egymás után és kicsit sok volt. És valószínű lesz.
2020. okt. 4. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, én is egyedül maradtam már fél éve. Elhunyt már minden szülőm.

Elkezdtem egy tanfolyamot, ami szinte az összes szabadidőmet lefoglalja, és ebben szeretnék majd dolgozni. Nagyon szeretem csinálni!

Így is gyűlölök élni, de legalább van valami életcélom, és legalább nem mindig a halálon jár az eszem.

Amúgy még nyelvet is tanulok, ami szintén sok időmet elveszi.

Azt javaslom neked, hogy keress magadnak valami életcélt vagy valamilyen hobbit, ami sok szabadidődet elveszi, és eltereli a gondolataidat!

2020. okt. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös válaszadónak igaza van, hobbi, életcél, könyvek, filmek, csak foglald le magad és a gondolataidat valamivel. Minél kevesebb időt töltesz a múlton és a problémákon rágódva, annál könnyebb lesz őket elviselni. Sok szerencsét és kitartást!
2021. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!