Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen gyakori az, hogy ha...

Milyen gyakori az, hogy ha egy zenész vagy vagy egy másik híresség elhuny, akkor valaki egy ővele kapcsolatos dolgot állít be profilképnek? És mi az oka?

Figyelt kérdés
Például valamilyen képet egy tárgyról vagy albumról, ami hozzáfűződik vagy emblémát.

2020. okt. 7. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyakorinak mondható, bár a 99%-a jelenségnek egyszerűen a hype-ra való felülés ami 3 napig tart, meg a kimaradás miatti félelem miatt történik. Sokan csak azért követik a tömeget, mert ezt látják követendő viselkedésnek bármilyen személyes érintettség vagy érzelem nélkül. Az is megfigyelhető sokszor, hogy a tragédiákból csinálnak divatot. Párizsi merényletnél legyen francia zászlós profilképed, a feketéket támogatva fekete háttérképed, ha világjárvány van akkor meg "maradjunk otthon" szlogenek kiplakátolva, hogy mindenki lássa, te is nagyon képben vagy mindennel, meg nagyon egyetértve bólogatva haladsz a birka tömeggel.
2020. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy valaki, ha elhuny egy zenész vagy híresség aki az egyik kedvence volt, akkor miért rak be magának olyan, profilképet, amin egy hozzáfűződő tárgy, album vagy embléma van hogy olyankor miért állít be ilyeneket profilképnek vagy borítóképnek?
2020. okt. 7. 18:48
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Profilképet, vagy borítót azért nem változtatok, de tiszteletből egy R.I.P. posztot én is kitettem tegnap, eme videó kíséretében:

[link]

2020. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!