Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aliexpressen vásárolt termékek...

Aliexpressen vásárolt termékeket a postás személyesen adja át a megrendelt cuccot vagy bedobja a postaládába?

Figyelt kérdés
Gondoltam, hogy rendelek aliexpressen, de egész délelőtt suliban vagyok, a postás pedig 10 felé jár ide, na most ha nem vagyok itthon, és visszateszik a posta raktárába, ahol át tudom venni, akkor kb. 8x kellene szaladgálnom a postára, na ezt nyílván nem szeretném. Az összes rendelés olyan lenne, ami belefér egy postaládába.
2020. okt. 8. 19:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Esetleg függ attól, hogy ajánlott csomagként van feladva?
2020. okt. 8. 19:16
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha befér, bedobják. Ezt mondjuk befolyásolhatja az egyszerre kézbesítendő küldemények mennyisége, meg a postás kapacitása is (például nem mindegy, hogy biciklivel jár-e vagy autóval). Vannak csúcsidőszakok (október után már kezdődik is és januárig eltart), amikor semmit nem fognak kivinni, mert akkora mennyiségben és olyan sokan rendelnek külföldről (főleg kínából), hogy nincs a postának rá elég kapacitása, hanem automatikusan értesítőt kapsz és befáradhatsz a postára. Ha ez neked nyűg, ne rendelj.


Azt is érdemes tudnod, hogy a postával vagy Alival le van szerződve egy harmadik cég is, és ha standard postai szállítást igényelsz akkor nem a posta fog kézbesíteni, hanem kizárólag a hozzád legközelebbi PickPack Pontra viszik a csomagot. Ha a szállításnál a "Meest"-et látod és választod, akkor így fogod kapni.

2020. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!