Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zinzino-n előfizetést hogy...

Zinzino-n előfizetést hogy tudok lemondani?

Figyelt kérdés

2020. okt. 9. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Telefonon fel kell hívni a supportot, be mondani az adatokat, és kérni a megszüntetését.

Telefonszám :+3617015555

Másik variáció, hogy emailt írsz arról az emailrol amivel regisztráltál, beirod a webiroda kodszamat és kéred a megszüntetését.

2020. okt. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Üdvözlet!

Én a második variációt választottam ,hogy emailt küldtem, és azt írták vissza hogy csak 50 euro előfizetési díj ellenében tudom felmondani. Mivel van 10 db termék előfizetésem igy 10szer 50 euro azaz 500 eurot fizetek és akkor felmondhatóm .Viszont én nem akarok fizetni. Azért írom le ezt hogy esetleg volt már valaki hasonló helyzetben. Ilyenkor mi van? Köszönöm!

2021. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még nem telt le a 6 hónap, sajnos kérik az 50 eurót, utána már bármikor lemondhatod.
2021. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!