Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet meleg fiúkkal...

Hol lehet meleg fiúkkal ismerkedni? Nem vagyok meleg, lány vagyok, csak szerintem állati édesek a meleg fiúk és sok helyről hallottam, hogy nagyon jó barátok

Figyelt kérdés
s, mert nem pletykálnak, mint a lányok, ebből a szempontból fiúsak, viszont mindent meg lehet velük beszélni és kedvesek, ebből a szempontból lányosak. És érdek nélkül barátkoznak, ez 100% Szóval szeretnék megismerkedni és barátkozni meleg fiúkkal :D Pécsett, ha lehet de Baranya megye is jó :D Hol találok ilyen helyeket, vagy hol tudok megismerkedni velük? (Kicsit zavaros talán, bocs)
2008. nov. 28. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
chat.hu, bar itt sok a perverz meg kamu felhasznalo, akkor talan inkabb a gay.hu-t nezd meg. ott biztos van vmi forum melegeknek, vagy valami.
2008. nov. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én is lány vagyok és imádom a melegeket :) ők a legjobbak XD

Én ugyan Nógrád megyei vagyok, de én is ezzel a "problémával"...

Chat.hu-n is találni párat, az igaz. De ott sok a szexmániás emberke és beszélgetni sokszor nem is akarnak... főleg nem lányokkal.

Pécsett szerintem több a lehetőség, mint pl. nálunk. Sok sikert :)

2008. nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

puncik!

a melegek nem használati tárgyak, hanem ugyanúgy emberek, valószínüleg köztük is vannak kétszínű köcsögök, mint a heteroknál! túl sok felnőttes filmet néztek ahelyett hogy babáznátok!

2008. nov. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Én sosem mondtam, hogy nincsenek.

És nem is mind kedves, aranyos és nőies mint a tvben. De miért is kéne ennek így lennie?

És ki mondta, hogy használati tárgyak? Én személy szerint egyenlő félként kezelem őket és nem akarom őket kihasználni vagy ilyesmi. Csak barátkozom. Gondolom a kérdező is csak ezt akarja.

2008. nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem azért, de én a 2. kommentre inkább nem is válaszolnék, de válaszolok, hogy tiszta legyen mindenkinek: TUDOM hogy vannak köztük is bunkók de vannak normálisak is. Ez ugyanúgy van mint a heteroknál. És nem játékszernek gondolom őket, de ha neked a BARÁTAID játékszerek akkor veled van a baj. Ennyit erről.
2008. nov. 28. 18:07
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Aranyos vagy, de sajnos egyszerű, mint a fagolyó:D, még számolás terén is van mit behoznod, nemhogy az élet dolgairól:D
2008. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ha már írom a kommentet akk nem megyek vissza számolni... Úgy emlékeztem 2. Nem a matekkal meg az élet dolgaival van bajom hanem a rövidtávú memóriámmal...
2008. nov. 28. 19:34
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Viccesek vagytok :DD én meg már majdnem magamra vettem mert én voltam a második XDD
2008. nov. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
én vagyok a "második", mégis te minek neveznézd a kis vágyadat, ha nem annak hogy valami trendi cuccot keresel magadnak? miért nincsenek normális barátaid az iskolából? ez a meleg barát dolog csak simán trendi, nem gondolod? senki nem úgy szerzi a barátokat, hogy megad egy bizonyos paraméter, és akkor az lesz barát. hogy lehet valaki ennyire retardált....
2008. nov. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De jó h ennyire kvára tudod (Még nálam is jobban) hogy mit akarok...
2008. nov. 29. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!