Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ki lesz az új...

Könyvmolygirl kérdése:

Szerintetek ki lesz az új ship Leiner Laura új trilógiájában?

Figyelt kérdés
SPOILER veszély! Én nem sokára végzek vele(csak az első rész jelent meg) és van már egy tippem és kíváncsi vagyok a ti véleményetekre, ti kikre tippeltek?

2020. okt. 11. 15:19
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%

Szerintem is Sára és Rajmund lesz.

Az előttem válaszolókkal teljesen egyet kell értenem.

Annyival egészíteném még ki, hogy amikor volt a Tahi-üldözéses feladat és annak a néninek mondta Rajmund a lufis résznél:,, Nem én voltam, esküszöm. De felnevelem becsülett." Vagy valahogy hasonlóan volt leírva.

Ezt a részt annyira imádtam. Az összes többit is nagyon, de ezen annyit röhögtem.

2020. okt. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

#11 igen én is😂😂

Hangosan visítottam a röhögéstől, imádtam!

2020. okt. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%
Igen, az írónő megint nagyon jól megcsinálta. Van benne humor, szerelmi szál is, komolyság is azért, illetve kaland, izgalom bőven.
2020. okt. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%
Szerintem egyértelműen Rajmund és Sára lesz🤭
2020. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.🥰 Szerintem is ők lesznek. De majd kiderül.
2020. nov. 4. 18:20
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előzőkhöz, én már most imádom a Sára-Rajmund párost. :)


Nekem az tűnt a döntő jelnek, amikor a Sára ránagyított egy olyan képre Instagrammon, amin ketten egymás mellett voltak, aztán pedig feltűnően faggatta Vivit arról, hogy látta-e, hogy ránagyított egy képre.

2020. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%
Szerintem is Sára és Rajmund lesz, de valjuk be rohadt cukik
2020. nov. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Sára - Rajmund, Andi - Vivi (xd) , Dominik és random lánya valamelyik csapatból
2021. jan. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom kinek tűnt fel de nekem nem kerülte el a figyelmemet az, hogy az egyik reggelinél amikor Vivi és Sára beszélték hogy Sárának nincs barátja akkor Rajmund túl nyomta a ketchupos dobozt. Ez nekem nagyon feltűnt🥰
2021. jan. 29. 16:00
 20/20 anonim válasza:
100%
Jaj nekem feltűnt elég árulkodó jel az is. Meg amikor Vivi félreértette, hogy Sára kivel telefonál és kiderült, hogy az öccsevel, ott asszem egy olyan rész volt, hogy szavak nélkül, csupán szemkontaktussal megbeszélte Vivi Rajmunddal, hogy most akkor nincs barátja Sáranak. Ez is egy jel.
2021. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!