Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri szerintetek belekezdeni...

Megéri szerintetek belekezdeni a Warhammer 40K hobbiba?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta rajongok ezért az egészért. Gyűjtöm a könyveket, videó játékokat, oda meg vissza vagyok az egész univerzumért.


Egyedül ezt nem tudom eldönteni, hogy megérné e belevágni a figurák gyűjtésébe, mert hát elég drágák (szerintem) és sajnos közvetlen környezetemben nincs is olyan ember akit ez szintén érdekel és gyűjtené, egyedül meg nem tudok ezekkel mit csinálni, csak porfogó lenne. De később kitudja lehet találok partnert ebbe.


Vélemények?



2020. okt. 11. 23:03
 1/3 KoDan ***** válasza:
100%

Ha pesti vagy akkor igen mert van az Üllőin egy HammerTime Cafe nevű hely ahol szinte mindig van valaki aki éppen játszik és nagyon befogadóak random emberekkel szemben. Mármint egyik nap beállítottam öltönyben mert épp évnyitóról jöttem és legalább egy órán át magyarázták nekem a játék szabályait. Szóval biztos fogsz ott partnereket találni.


Vidéken már érdekesebb a kérdés. Szerintem max akkor ha tényleg nagyon szeretnéd őket gyüjteni és azt sem bánod, ha csak ott porosodnak a polcon hónapokig. Sajnos Magyarországon a Warhammer scene nagyon el van dugva. :/

2020. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Szombathelyen esetleg még van közössége
2022. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bandrás74 ***** válasza:
Szombathelyen semminek sincs közössége.Én is gondolkodtam,hogy elkezdek Warhammer 40k figurákat gyűjtögetni,de nagyon drága.Inkább a harcjármű makettezésnél maradtam,de Szombathelyen ez is halott,nincs bolt ahol venni lehetne,mindent rendelni kell.
2022. nov. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!