Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ennek mi értelme van? :O

Ennek mi értelme van? :O

Figyelt kérdés
Mi értelme van annak, ha tiltasz valakit Facebookon és Messengeren, de később feloldod az utóbbit, viszont a Facebookon meghagyod tiltólistásnak? Így a Facebook miatt nem tud veled kapcsolatba lépni Messengeren, hiába van feloldva. Kérdem én, hogy ennek úgy mi értelme van?? Van pár teóriám, de örülnék, ha valaki választ tudna nekem adni erre a kérdésemre. Amúgy ez esetben inkább hagyott volna letiltva....

2020. okt. 12. 19:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja, hogy működnek az alkalmazások, csak használja ész nélkül.
2020. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom ez nekem magas! Annyira buta nem lehet! Ha igazad lenne, akkor azt hinné, hogy most tudok neki üzenni és lehet várja is, meg nem érti, hogy miért nem írok rá! De valójában meg azért nem, mert nem tudok a facebook tiltás miatt! Ezt hiszed?
2020. okt. 13. 15:38
 3/27 anonim ***** válasza:

Van tf. száma? Dobj egy SMS-t. Vagy írj neki Instagramon. Hová van még regisztrálva? Ha annyira fontos egy közös ismerős által üzenj.

Hidd el, sokak elótt ott a tf-on, meg a számítógép, de csak magabiztos tudatlansággal használják.

2020. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Messenger van. Ennyi! De amúgy hogy lehet az, hogy feloldotta a Messengert? Megnéztem és nem értem, mert ha valakit csak Messengeren tiltasz, akkor facebookon elérhető marad, de mivel ő Facebookon ist tiltott ezért az automatikusan tilt Messengeren is. Hogy lehet, hogy Facebook tiltás mellett feloldotta a Messengert? Ezt most vettem csak észre!
2020. okt. 13. 16:31
 5/27 anonim ***** válasza:

1.Véletlen figyelmetlenségből, mert nem tudta a jobb keze mit csinál a bal, és különben is baj van a 'toronyban'.

2.Nem tudja, hogy a Facebook tiltás mivel jár.

Nem találkozol vele?

2020. okt. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Néha. Mondjuk ma is elkaptam a tekintetét, de ilyenkor rögtön elnézek!
2020. okt. 13. 16:43
 7/27 A kérdező kommentje:
Már mindegy! Nem tudom mi történik!
2020. okt. 13. 16:51
 8/27 anonim ***** válasza:
Könyörgöm! Ne mondd, hogy gyáva vagy odamenni hozzá! Ha ez a lehetőség ezzel élj!
2020. okt. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Elengedted? Szép vagy! Nem is akarod igazán.
2020. okt. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem. Nem erről van szó! Konkrétan amikor az utolsó üzenetemet írtam nektek, akkor ránéztem Messengerre, rámentem a beszélgetésre az illetővel és abban a pillanatban átugrott ismét a ,,Ez a személy Messengeren nem érhető el szövegre”! Mi volt ez? 2 hete azt jelezte, hogy Messengeren nem vagyok tiltva erre most hirtelen eltűnt onnan a cuccos és helyette visszajött a szöveg!
2020. okt. 13. 17:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!