Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ennek mi értelme van? :O

Ennek mi értelme van? :O

Figyelt kérdés
Mi értelme van annak, ha tiltasz valakit Facebookon és Messengeren, de később feloldod az utóbbit, viszont a Facebookon meghagyod tiltólistásnak? Így a Facebook miatt nem tud veled kapcsolatba lépni Messengeren, hiába van feloldva. Kérdem én, hogy ennek úgy mi értelme van?? Van pár teóriám, de örülnék, ha valaki választ tudna nekem adni erre a kérdésemre. Amúgy ez esetben inkább hagyott volna letiltva....

2020. okt. 12. 19:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Vagy a net vacakol, az is bezavarhat.
2020. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Igazad van. Le vagy tiltva, de a Messenger néha nem olyan pontos mint a svájci óra. Lehet a neted sz@rozott, ilyenkor 'csúszhat'.
2020. okt. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Ekkora barmot, mint én! 2 hete ezt hittem. Erre ma derült ki, hogy nem is csinált semmit sem. Én meg örültem a semminek. De jó... Azért ez elég vicces.... ráírtam névnapja alkalmából, közbe meg tiltva voltam...baszki
2020. okt. 13. 18:51
 24/27 A kérdező kommentje:
Szerintem írtam, hogy ma pont elkaptuk egymást tekintetét, csak én hirtelen elnéztem másfelé. Pedig nem vagyok szégyenlős, vagyis igen, de vele szemben nem. Nagyon szeretem, ha azokkal a gyönyörű szemeivel belenéz az enyémbe.
2020. okt. 13. 18:56
 25/27 anonim ***** válasza:
Figyelj Barátom Egy férfi, de minimum a valamirevaló fiatal hapsi kockáztat. Nem leszóllak, ne hidd. De mitől félsz? A netes elérhetetlenséged nem lehet korlát, ezt csak Te hiszed. A problémák nagyrésze nem is lenne, ha fejünkben nem gyártanánk őket.
2020. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Igazad van! Sokszor én sem értem magam. Látod? Elnézek, miközben vágyom rá. Valamitől tartok vele kapcsolatban. De azt hozzáteszem, hogy hiába adsz tanácsot, nem tudod, hogy mi zajlott köztünk. Miért tiltott le, stb. Ennek ellenére teljes mértékben igazad van és ha jól értem azt mondod, hogy ne agyaljak ezen, legyek bátor, szedjem össze magam és felejtsem el ezt a FACEBOOK/MESSENGER dolgot, hiszen ott van élőben. Elárulom neked, hogy bizonytalan vagyok. Őt és magamat illetően is. Folyton azon agyalok, hogy vajon ő miként tekint rám.
2020. okt. 13. 19:19
 27/27 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem vagyok maradi, de bőven tapasztalt, így a végletekig elmenve bármilyen sztorit el tudok képzelni.

Ne várasd sokáig, még valaki téged megelőzve bebizonyítja, hogy van jobb. Aki mer az nyer, vagy nyerhet, mert megadja magának az esélyt!

Nem tolakodásból, de privát levélben elmeséled mi a baj?

2020. okt. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!