Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem ismerem mit jelent ez a...

Nem ismerem mit jelent ez a rövidítés Fwd: FW: FW: jók..... email címek vannak rajta meg ez a szöveg:"Na még egy mára, és ez nem üres fenyegetés." Mit jelent ez fenyegetés? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

#ismeretlen #fenyegetés #Miért kaptam
2020. okt. 13. 05:34
 1/2 anonim válasza:
100%

FW azt jelenti továbbított e-mail. A sok FW meg azt jelenti, hogy mindenki továbbította az isemrőseinek, mert ilyenkor ha a továbbítás gombra nyomnak akkor automatikusan a tárgymezőbe hozzáfűzi az Fw "forward" levéltovábbítás rövidítést az email program.


Az meg, hogy miért volt az a szó a tárgy mezőben, azt tudja aki legelőször odaírta. Ha tippelnem kellene, azt mondom, hogy

valami vicceskedő e-mail volt, és csak arra utalt, hogy aznap már nem küld több vicces e-mailt.


Nem szó szerint kell venni ezt a szót, valüszínű semmi rosszat nem jelent.


Töröld az e-mailt és kész, ha zavar a tartalma.

2020. okt. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, örülök neki, hogy csak 1 vicc így az ismerőseim közt kell keresni ki az. Hála megnyugodtam. Hálás vagyok a válaszért. De azért jó lecke volt, hogy a Facebookon se kattintsak rá mindenkire aki bejelöl.
2020. okt. 14. 04:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!