Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert van az hogy az egyik...

Miert van az hogy az egyik osztálytársam mindig azt írja hogy kuss amikor írok a messenger osztalycsoportba aszt mondja hogy nagy a szám az osztály csoportba (szerindtem irigy)és az iskolába kicsi a szám ez nagyon bosszant amikor írja mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Igazából nem csak nekem szokta irni (ő az osztály hírese meg egy kicsit beképzelt)nagyon bosszant hogy írja hogy kuss főleg azért mert leégett az osztálytársaim előtt.Ne vegyen figyelembe?Regen piszkált az iskolaban is de már abbahagyta.Csak azért írja hogy kuss mert vagánykodni akkor vagy mi ?Egy csoport azert van hogy irjal nem?És nem tudom miért mondja hogy nagy a szám pl azt mondtam hogy menyi fertőzőt van romaniaban mert valakit érdekel érre meg az írja kuss nagy a szám
2020. okt. 14. 19:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért de sokszor úgy megvernem ezt a gyereket anyira idegesít de nem teszem mert egy normális vagyok verekedéssel nem lehet megoldani semmit
2020. okt. 14. 19:07
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és hozzátenném hogy emberek közöt nem beszélek anyit mert visszahúzódó vagyok
2020. okt. 14. 19:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
azért csinálja ezt veled mert látja hogy veled ezt meglehet.
2020. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
1es vagyok vedd fel a kesztyűt
2020. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Vedd be a leszarom tablettát. Ilyen bunkóknál ez a legjobb stratégia. Figyelmen kívül hagyással belefárad a hülyeségeibe és abbahagyja. Ha ez a viselkedést huzamosabb ideig csinálja akkor nem szégyen szólni a tanároknak.(legyen ürügyed, legyen alapja az árulkodásnak) Próbálj másokkal beszélni erről és ha egyetértetek hogy ő egy idióta akkor közösítsétek ki.
2020. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, pont mintha magamat olvasnám amikor ez történt velem kb 7/10 éve! Ne is törődj a bolonddal. Mintha nem is létezne! :)
2020. okt. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne engedd hogy ezt tegye veled mert ha látja csak folytatni fogja.
2021. jan. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!