Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Introvertáltak vagy zárkózott...

Introvertáltak vagy zárkózott emberek , hogy birjátok a gyári munkát?

Figyelt kérdés

Engem kikeszit a sok ember meg a h.lyék?

Sajnos zenét sem lehet hallgatni és sor munka.



2020. okt. 16. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Van olyan ismerősöm aki már lassan 20 éve csinálja a gyári munkát igaz hogy már kezd bele unni, de jelenleg nem találna jobbat fizetés szempontjából.

Olyat is ismerek aki 1 év után ott hagyta nem nem bírta tovább.

Én is dolgoztam sok helyen. Építőiparban, biztonsági őrként és gyárban is jelenleg is egy gyárban vagyok. Mindegyiknek meg van az előnye és a hátránya. Hosszú évekig voltam zárkózott, de jelenleg meg nyíltam a világ és az emberek felé és hidd el jobb. Ha nem bírod akkor keres valami mást, de jelenlegi helyzetben a járvány miatt ez sajnos nehezebb.

2020. okt. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor belepsz a gyarba atallitod a kapcsolot a fejedben … 8 ora múlva meg visszaállsz normal uzemmodra. Dolgozni jársz oda, nem jol erezni magad. Penzkereset … ez lebegjen a szemed elott.
2020. okt. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd egy fogorvosnak sokkal kellemesebb otvaros pofakban kotoraszni egesz nap, pedig orvos.
2020. okt. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mindentudó99 ***** válasza:
Sajnos nagyon sok idióta rosszindulatú ember van. Egy gyárban meg sok ember van sok ilyennel találkozni. Nem kell velük törődni. Én mar 15 éve ugyan abban a gyárban vagyok. Szerencsére szabadabb munkám van nem szalagmunka. Így könnyebb is. De esküszöm már ukrànokkal sokszor jobban szeretek dolgozni mint magyarral. Sok normàlis magyar ember kihúzott külföldre.
2020. okt. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem minden introvertált embert zavar a sok ember (nem egyenlő a szociális fóbiával). Szerintem alapból türelem kell egy monoton munkához mindegy milyen személyiségű valaki. Ha valakiben nincs türelem meg fog bolondulni ott.

A hü.ket pedig senki sem szereti. Dolgoztam gyárban, tudom milyen, sok olyan ember van akik máshol nem találnak munkát mert nem tudnak százig számolni, és a stílusuk is olyan hogy nem vennék fel őket máshova. A sok bunkó agyatlant hallgatni se szeretik az emberek. Nem kell ehhez introvertált vagy szocfóbiásnak lenni.

2020. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!