Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri az árukereső legolcsóbb...

Megéri az árukereső legolcsóbb oldaláról vásárolni ?

Figyelt kérdés
Számítógép alktarészeket vásárolnék ,.és az oldalak közt akár 25 ezert ft-s eltérés van. Amit onnan veszek az is ugyanúgy működik , vagy menjek a megbízható oldalakra ?
2020. okt. 17. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden annyiba kerül, amennyit hajlandók fizetni érte az emberek. Nincs árszabályozás, hogy egy bolt köteles X terméket Y áron értékesíteni, így a boltok között lehetnek eltérések. Az árukereső csak listáz, az igazság pedig odaát van a bolt oldalán. Lehet újracsomagolt, és azért olcsó. Lehet szürkeimport. Lehet már ott rohad az eladónál régóta és próbál túladni rajta a kereslet fellendítésével az ár csökkentése által. Vagy ki tudja. Nem lehet kategorikusan megmondani, hogy ami olcsó az rossz is.
2020. okt. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg. Én a Csepel bicajomat vettem így 80ezerét, miközben minden más oldalon 100-110 volt. Kérdeztem is a boltot, h miért ennyivel olcsóbb, hibás talán? Semmi baja, ők ennyiêrt árulják.
2020. okt. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg aztan az sem mindegy hogy a 580e forintos 8K tv olcsobb-e 25 ezerrel, vagy egy amugy 90e forintos videokartyat adnak 65-ert.
2020. okt. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Általában ezek szürkeimportos cuccok, a garancia az problémás lehet
2020. okt. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké , köszi a válaszokat #3 és a 100e fortintos videokártya 75e
2020. okt. 17. 09:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon meg kell nézni a webáruházzal kapcsolatos értékelést is. Mert manapság bárki csinálhat azért vannak ilyen sokan. Én most telefont rendeltem, hát majdnem egy megbízhatatlan helyről dr szerencsére megnéztem a hozzászólást. Valakinek nem működő telefont küldtek pénzt nem adják vissza meg semmit nem csinálnak. Szerencsére találtam megbízható helyet, itt ugyanannyi pénzért 2 év garit kapok nem egyet és ingyen elviszi a futár ha baj van. Szóval a lényeg nézz utánna kitől vásárolsz.
2020. okt. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké , ja és a legszembetűnőbb nekem a 35e fortintos win10 helyet 3e forint
2020. okt. 17. 11:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Az egészen más téma, ott újraértékesített kulcsokról van szó, azért olcsó - ettől még legális. Még attól olcsóbban is lehet venni, ha meg akarod kerülni a magyar áfát.
2020. okt. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!