Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy lány osztálytársam...

Enikő2007 kérdése:

Van egy lány osztálytársam akivel csütörtökön összevesztem.Mert nálunk az osztályban olyan van hogy lecketündérek csoport messengeren és mindenkinek van egy olyan tantárgya pl:fizika matek stb... És félek hogy piszkálni fog. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Lány vagyok
2020. okt. 17. 21:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Azért vesztem vele össze mert eddig ö volt az angol felelős és most még én vagyok
2020. okt. 17. 21:58
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Ne foglalkozz vele. Ha ő ilyen, nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele. Ez ovis viselkedés.
2020. okt. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Te kaptad a feladatot? Kiérdemelted? Vagy elloptad tőle?

A prmitív embereket ha nem tudod elkerülni, akkor beszélni kell velük. Vagy az ofőddel. A lényeg: védd meg magad!

2020. okt. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Ezt tisztáznoid kellene vele meg a tanárokkal. Vagy a csoporttal, ha szavazással választottak meg.
2020. okt. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!