Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Xiaomi redmi note 9 pro Vagy...

Xiaomi redmi note 9 pro Vagy iPhone XR?? nemtudok dönteni.

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
iphone. az androidos telefonok jók egy évig max, utana egyre tobb hiba jon elo bennuk. a mostani iphoneom meg 6 eves es soha semmi hiba nem volt vele
2020. okt. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem most lenne először iPhone-OM és kicsit félek tőle hogy milyen lesz
2020. okt. 18. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
ha hosszu tavra akarod akkor iphone, ha minden evbe tudsz venni ujar akkor jo a sima androidos telefon is...
2020. okt. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Ez f*szság. Én az előző Xiaomimat 4 és fél évig használtam, és még mindig semmi baja. No offense, mindkettő jó teló, csak a Xiaomi meg is éri.
2020. nov. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
74%
Ja persze, hosszú távra iphone 😁...azzal a feltétellel,hogy 3 havonta vehetsz új töltőt vagy 1 után cserélhetsz akksit benne...vagy pár óránkènt töltőre rakod.
2020. nov. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Haha vicces #5 nekem iPhone 6-om van egyszer cseréltem töltöt de csak azert mert en eltörtem.Aksit 2szer cseréltem de az egyik egy nagy sz@r volt tehat.Tökeletes telefon eddig nem fagyott le, semmi baja nem volt.Énis iPhone XR-t szeretnék magamnak venni.Szerintem megéri.
2021. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#4-es barátomnak volt xiaomi ja es fel utan tönkrement es az xiaomi ban csak a kamera jo
2021. febr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
a xiaomikból is van szarabb meg jobb, mivel 25-300ezerig megy az áruk. a kettőt ne akard összehasonlítani.
2021. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!