Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha az SZTE magyar szakán...

Ha az SZTE magyar szakán végzek,lehet belőlem más, mint csóró hajléktalan?

Figyelt kérdés

#egyetem #magyar #SZTE #Mitcsinálokazéletemmel
2020. okt. 19. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Persze. Gyorséttermi dolgozó is lehet belőled, ha bírod a fizikai munkát.
2020. okt. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

záró kutatási beszámoló - ELTE

www.elte.hu › media › kutatasi-palyazat-2015-Müllner-An...

PDF

magyar roma közösség, és azon túl más kisebbségek képének ... ideiglenesen lehet erőltetni, mint társadalompolitikai berendezkedést, de soha nem ... cigányok – ha ők kimaradnak, egysíkúan mutatjuk be egy csoport társadalmi és gazdasági ... 2012-ben felvételt nyertem az ELTE Társadalmi tanulmányok szakára, amit.



Gyakran Ismételt Kérdések - Szegedi Tudományegyetem

eco.u-szeged.hu › tanulmanyi-ugyek

· Translate this page

A hallgató kérelmezheti a kivételes tanulmányi rendet, ha méltánylandó okból nem tud a ... amelyekre nincs szükségem, ezért amikor végzek, több kreditpontom lesz ... A szak/tagozatváltást a Modulo-ban „Tanulmányi Bizottság kérvénnyel” lehet kérni. ... Mi a feltétele annak, hogy a GTK hallgatója lehessek, ha jelenleg más ...

Missing: belőlem ‎csóró ‎hajléktalan?


Tanárképző Központ | Gyakran ... - Szegedi Tudományegyetem

u-szeged.hu › gyakorta-ismetelt

· Translate this page

Mikor és hány kredit birtokában lehet választani az osztatlan tanárképzés ... Ha a hallgatónak mindkét szakján lehetősége van választani a 4+1 és 5+1 képzés ... csak azon a szakon kell vizsgálni a 69 kredit meglétét, amelyiken választani tud a két képzési forma között. ... [link]

Missing: végzek, ‎belőlem ‎csóró ‎hajléktalan?


Felvételi 2021 | Szegedi Tudományegyetem | Hallgatói ...

u-szeged.hu › hallgatoi-velemenyek

· Translate this page

Azért jelentkeztem az SZTE-re mert az országban csak két egyetemen érhető el a ... A sok gyakorlat miatt pedig teljesen más a képzés, érdekes és izgalmas. ... így például ingyen lehet buliba menni, vagy olcsóbban lehet egy kávét inni. ... nyelv szak középpontjában a gyakorlat-orientáltság áll, ami igen fontos, ha valaki ...

Missing: belőlem ‎csóró ‎hajléktalan?


Magyar alapszak - SZTE BTK - Szegedi Tudományegyetem

arts.u-szeged.hu › alapkepzes › magy...

· Translate this page

Mindemellett a magyar BA-szak elvégzése megteremti a hallgatóknak az utat az ... specializáció elsősorban a magyar alapszakhoz kapcsolódik, de más képzési ágak ... Ez az 50 kredites képzési csomag azok számára lehet hasznos, akik fő ...

Missing: Ha ‎végzek, ‎belőlem ‎csóró ‎hajléktalan?


Szegedi Tudományegyetem

u-szeged.hu

· Translate this page

Az SZTE víruskutatója, Tombácz Dóra Bolyai-plakettet kapott az Akadémián ... Széleskörűen hozzáférhetővé válik a magyar betegek számára is a ... Buresch Györgyi, a SZTE SBO ápolónője a maszkhasználatot tagadóknak üzeni: nincs más ... Hogyan lehet egyszerre kutatni az egyetemi bibliotéka összes tárolójában

2020. okt. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm magyar szakos diplomával végül ügyfélszolgálatos lett egy multinál, de nagyon szereti az állását, nem csalódott. A human szakokon sokszor az egyetemi végzettség arra jó, hogy papírt ad arról, hogy állsz egy bizonyos szinten, és sok cégnél az ilyen irodai szellemi munkáknál nem is nézik pontosan milyen szakon voltál.


Szóval ha amúgy szereted a szakod, de nem készülsz kifejezetten kutatónak / nyelvésznek / tanárnak, akkor sem kell elkeseredni. Próbálj ki különböző diákmunkákat, hogy ismerkedj a munkaerőpiaccal, aztán egyszer csak rajossz, hogy mit szeretsz csinálni.

2020. okt. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

-Tanár és házasodj jól 😉

-Tanulj pár idegen nyelvet és tanítsd a magyart, mint idegen nyelvet külföldi diákoknak.

-Külön órát tarthatatlan felvételi előkészítő vagy érettségire felkészítő

-Vagy újságíró, író, rádiós, stb. Ha jól tudom lehet médiára szakosodni valahol...

-Ha szeretnél tanítani, még egy szakkal nagyobb biztonságban lennél...

- vagy ez “csak” egy diploma, innen minden állást megpályázható, ahol az elvárás a felsőfokú végzettség, és a téma érdekel

2020. okt. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!