Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki, kínos meztelen sztorik?

Ciki, kínos meztelen sztorik?

Figyelt kérdés

Pl. Felelsz vagy mersz közben.

Bármi jöhet!



2020. okt. 21. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Erre fogsz élvezkedni? Olvass inkább erotikus történeteket, ha erre gerjedsz.
2020. okt. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk egyszer úgy alakult a "felelsz vagy mersz" hogy mindenkinek meg kellett magát mutatni meztelenül. Hatalmas ciki volt, mikor rám került a sor. Nagyon kínosan éreztem magam meztelenül a többiek előtt. De végül nem bántam meg, mert mindenkire sor került, rengeteget nevettünk, vicceltünk közben. Összességében jól éreztük magunkat.
2020. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen félreértésből meztelenül mutatkoztam egy velem ellentétes nemű osztálytársam előtt.
2020. nov. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy nyári táborban,fiatal lányok meglestek zuhanyozás közben amiről nem tudtam.Később tudatták velem,hogy mit láttak.

Akkor nagyon ciki volt,de ma már nem zavarna ha meglesnének.

2020. nov. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Pinnnnaa
2020. nov. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy elhagyatott helyen napoztunk a Duna parton kettesben a barinőmmel. Direkt olyan helyet választottunk, ahová véletlenül se tévedhet senki, nehogy meglásson valaki meztelenül. Úgy is lett, nem is jött arra senki. Viszont a vízen, közvetlen a part mellett elment egy kajakos. Olyan csöndben haladt, hogy nem hallottuk. Egyszer csak arra eszméltünk, hogy ott van közvetlen karnyújtásra, és úgy evez a sodrással szemben hogy egy helyben álljon előttünk. Persze fiú volt és minket bámult. Gondolom örült, hogy két napozó lányt talált. Ki tudja mióta nézett, mialatt a barátnőm és én hanyatt fekve nyugodtan napoztunk meztelenül. Miután lebukott, gyorsan belehúzott és távozott.
2020. nov. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Tág nadrág volt rajtam de menni kellett o.kirándulásra igy nem volt időm átöltözni

Ott volt a kiszemeltem is,este lett és 6-6 ember 1 szobában helyet

3 lány között volt a kiszemeltem is ,este kitaláltuk hogy mi meg a másik szobás csoport kimegy egy kicsit az udvarra szórakozni a medencéhez

De nem szórakoztunl csak kipróbáltuk este a darts táblát ami kinn vllt

És egyszer csak hopp lecsuszott a gyatyam

Nem tom mitgondoltak

2020. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én minden este, Fürdés után meztelen maradok. És egyszer, mentem ki wc-re és meglátott a faterom. (kb ennyi)
2021. máj. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!