Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Védőnők, tudnátok nekem segíteni?

Védőnők, tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretném elkezdeni a védőnői képzést Szegeden és szeretnék olvasni a témában. Idén érettségiztem, de nem mentem egyetemre egyből, most döntöttem el, hogy védőnő szeretnék lenni, viszont szeretném ezt az évet hasznosan tölteni.

Van olyan könyv, amit tudnátok ajánlani nekem?

Hálásan köszönöm a segítséget!:)



2020. okt. 21. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem védőnő, hanem csak "mezei" ápolónő vagyok, de a helyedben online keresnék valami pdf-et, valahol ezek között:


[link]

2020. okt. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már jópár éve végeztem (konkrétan 2012ben) de ha az első 1-2 évre gondolok, nem nagyon kellett kimondottan védőnő könyveket lapozgatni. Inkább egy jó anatómia könyvet (pl tarsoly Emil félét) vagy egy jó szülészet könyvet (talán Papp Zoltán) érdemesebb atnyalazni. (Én az anatomiara szavazok, nálunk az volt a szóró tárgy)
2020. okt. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!